English  |  فارسی
امروز پنجشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۷
ریزش ساختمان در حال ساخت در همدان

ریزش ساختمان در حال ساخت در همدان

مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی همدان از ریزش ساختمانی در شهرک فرهنگیان همدان بر اثر عدم رعایت اصول ایمنی در ساخت‌وساز خبر داد.

محمدرضا بیاناتی اظهار کرد: آتش‌نشانان همدان 7 مصدوم حادثه ریزش ساختمان در حال ساخت در شهرک فرهنگیان را از لابلای آوار خارج و برای مداوا به مراکز درمانی اعزام کردند.

وی افزود: ساعت 11و 31 دقیقه روز یک‌شنبه 12 دی‌ماه سامانه 125 این سازمان گزارشی از ریزش یک ساختمان در حال ساخت دریافت کرد.

بیاناتی تصریح کرد: با دریافت این گزارش بلافاصله 3 اکیپ عملیاتی از ایستگاه‌های مرکزی، 15 و 17 به نشانی اعلام شده در شهرک فرهنگیان اعزام شدند.

مدیرعامل آتش‌نشانی همدان اظهار کرد: آتش‌نشانان در کمترین زمان ممکن و 3 دقیقه پس از اعلام خود را به محل حادثه رسانده بودند و در بررسی‌های اولیه مشاهده کردند سقف تازه بتن‌ریزی شده یک ساختمان در حال ساخت ریزش کرده و باعث مصدومیت 6 نفر از کارگران شده است.

وی خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان ضمن ایمن‌سازی محل حادثه به منظور جلوگیری از بروز حادثه  مجدد، با رعایت دقیق اصول ایمنی مصدومان حادثه را به خارج از ساختمان تخریب شده انتقال و به عوامل اورژانس تحویل دادند.

وی اضافه کرد: در این حادثه یک زن که در ساختمان مجاور محل حادثه سکونت داشت نیز به علت وحشت ناشی از وقوع حادثه دچار حمله عصبی شده بود که برای مداوا در اختیار امدادگران اورژانس قرار گرفت.

بیاناتی درباره علت وقوع حادثه فوق خاطرنشان کرد: طبق گزارش اولیه عدم رعایت اصول ایمنی در حین ساخت‌وساز و تحمیل بار اضافه به پایه‌های مستحکم نشده ساختمان عامل وقوع این حادثه بوده است.

تاریخ خبر: یکشنبه 12 دی 95، منبع: خبرگزاری ایسنا

مطالب دیگر
:: جزئیات حادثه آتش‌سوزی یک واحد آموزشی در زاهدان‌ ‌
:: آخرین اخبار از واژگونی اتوبوس دانشجویان علوم تحقیقات
:: همايش سالانه بازرسان كار استان تهران با رويكرد محيط كار ايمن و صيانت از نيروي كار برگزار شد
:: قاتل خاموش جان ۱۰۸نفر را گرفت
:: ۹ کشته در حریق مرگبارِ معدن در روسیه
:: ساختمان‌های قدیمی همدان ایمنی ندارد
:: ضرورت برنامه‌ریزی برای ایجاد ارزش افزوده از گیاهان دارویی
:: اکثر مدارس خرم آباد نا ایمن هستند
:: پرندگان تلف شده پارک ملی بوجاق جمع آوری شدند
:: خرید تجهیزات برای محیط بانان به مبلغ ۴۰ میلیارد تومان
آمار کل بازدید کننده ها : 834176
بازدید کننده های امروز : 32
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت